NAVRHNEME VÁM KRÁSNE BÝVANIE

S profesionálnym návrhom od našich architektov a dizajnérov získate krásne bývanie, ktoré odráža váš štýl a spĺňa všetky vaše nároky. Naplno využijete potenciál daného priestoru a hneď uvidíte, ako bude váš byt či dom vyzerať.

VYTVORÍME PRE VÁS
DIZAJN NA MIERU

 • Zanalyzujeme vaše potreby, predstavy a požiadavky a spoločne vytvoríme zadanie pre návrh vášho budúceho interiéru. Ak to bude potrebné resp. nedisponujete potrebnými podkladmi, vieme si osobne pozrieť priestor, ktorý chcete navrhnúť. Priestor si zameriame a vyhotovíme aj fotodokumentáciu aktuálneho stavu.
 • Dodáme Vám 2D dispozičné riešenie s rozmiestnením jednotlivých prvkov a nábytku
 • Vytvoríme MOODBOARD vášho priestoru – návrh farebnosti, štýlu, zariadenia
 • Spravíme 3D fotorealistické vizualizácie interiéru

2D dispozičné riešenie (ukážka)

Moodboard (ukážka)

3D Vizualizácie (ukážka):

DODÁME VÁM NÁKUPNÝ ZOZNAM ZARIAĎOVACÍCH PRVKOV A MATERIÁLOV

Vďaka zoznamu si môžete u dodávateľov vyžiadať cenové ponuky a nakúpiť.

Výpis obsahuje:

– výpis zariaďovacích predmetov a prvkov, ako sú svietidlá, stoličky, sedačky, kusový nábytok a podobne

– rozpis použitých farieb a materiálov (tapety, farby, dekory…)

– zoznam odporúčaných a overených dodávateľov

BONUS - 3D DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRIESTORU

Našim klientom dodávame ako bonus 3D dispozičné riešenie priestoru, pre lepšiu predstavu budúceho priestoru interiéru.

PRIPRAVÍME
POTREBNÚ DOKUMENTÁCIU

Dokumentácia zahŕňa polohopisy umiestnenia konečných vývodov podľa návrhu.

Nie každý majster dokáže z vizualizácie položiť obklady a dlažby, vyrobiť nábytok, či vyhotoviť rozvody v správnom objeme a na správnych miestach tak, aby splnil vaše očakávania v súlade s návrhom vášho interiéru.

Nenechajte žiaden priestor pre neistotu a dajte si od nás vypracovať dokumentáciu k realizácii. Vy budete presne vedieť, koľko máte objednať materiálu a majster bude vedieť presne, čo má naceniť a zrealizovať.

Rozsah dokumentácie môže obsahovať:

 • výkaz výmer a plôch
 • výpis prvkov a materiálov
 • 2D nákres kuchyne
 • dokumentáciu pre búracie a stavebné práce
 • povrchové úpravy stien
 • plán kladenia obkladov a dlažieb
 • plán kladenia podláh
 • plán rozmiestnenia a otáčania dverí
 • dokumentáciu k elektroinštalácii, vodoinštalácii, vzduchotechnike, kúreniu a chladeniu
 • výkresová dokumentácia pre výrobu nábytku

Príklady:

VYUŽITE MANAŽMENT REALIZÁCIE INTERIÉRU

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre celú realizáciu, využite našu službu manažment realizácie. Vyhotovíme pre vás rozpočet, odporúčime najvhodnejších dodávateľov a zabezpečíme tie nejlepšie ceny.

VYHOTOVENIE CELKOVÉHO ROZPOČTU – vyžiadame si ponuky od dodávateľov a pripravíme pre vás komplexný rozpočet. Každý z našich klientov má možnosť nakupovať tovary od našich dodávateľov za naše špeciálne podmienky, ktoré sme získali vďaka objemu našich realizácii a rokmi spolupráce s našimi partnermi.

VÝBER MATERIÁLOV A FARIEB – pripravíme vzorky materiálov, farieb, tapiet a prvkov a spolu si odsúhlasíme finálny výber

OBJEDNÁVKY TOVAROV A SLUŽIEB – po odsúhlasení rozpočtu pripravíme objednávky u dodávateľov a potvrdíme platobné a dodacie podmienky

HARMONOGRAM PRIEBEHU REALIZÁCIE – S dodávateľmi si dohodneme začiatok a dokončenie realizácie ako aj jednotlivý priebeh postupnosti krokov dodávok tovarov a služieb.

DOHĽAD NAD REALIZÁCIOU – realizáciu sledujeme priebežne, dohliadame na dodanie tovarov a či dodávatelia prác realizujú práce v rozsahu podľa jednotlivých objednávok. Počas celej realizácie informujeme našich klientov o jej priebehu a v prípade vzniknutých závad navrhujeme tie najvhodnejšie riešenia.

REPORTING A PREBERANIE TOVARU – naši klienti sa na nás môžu spoľahnúť, pretože preverujeme termíny dodania a kontrolujeme termíny a ceny tovarov a prác. Naši klienti rovnako tak nemusia chodiť preberať dodávky od jednotlivých dodávateľov.

Pre dohľad nad realizáciou využívame tie najmodernejšie technológie a kamerové systémy.

POĎME SPOLU VYTVORIŤ VÁŠ KRÁSNY DOMOV

Ste jedineční. Preto si individuálny prístup a profesionálne služby.

Cením is vysokú úroveň profesionality, kreativity a nielen ich aktívny prístup k riešeniam našich požiadaviek, ale aj odbornú pomoc a radu.

Bolo skvelé, že sme sa nemuseli trápiť a vyberať, lepiť či tráviť množstvo času v obchodoch. Vypočuli si, čo sme potrebovali a podľa toho nám vytvorili interiér, ktorý by sme si sami nevedeli ani predstaviť a nieto ešte zrealizovať.

HOVORÍME O KRÁSNOM BÝVANÍ

Zaujíma vás, ako efektívne rekonštruovať, vybrať správne materiály a na čo pri prerábke netreba zabudnúť? Prinášame vám exkluzívne rozhovory s profesionálmi z odboru.