VAŠA CESTA K NOVÉMU INTERIÉRU

3 HLAVNÉ DôVODY, PREČO SPOLUPRACOVAŤ S KLUBOM BÝVANIA

1. Na návrhu môžeme začať pracovať takmer okamžite

2. Dodržíme dohodnuté termíny

3. Zabezpečíme návrh, dokumentáciu aj realizáciu na kľúč

Vyhnite sa chybám pri realizácii, ušetrite tak svoje peniaze a zároveň si dovolíte zaplatiť profesionálne služby. Radi sa o Vás postaráme.

AKO PREBIEHA SPOLUPRÁCA S NAMI:

Na základe vami zaslaných podkladov vypracujeme ponuku na návrh vášho interiéru. Cenovú ponuku vám zašleme na e-mail.

→ POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Ak s cenovou ponukou súhlasíte, potvrdíte nám ju e-mailom. Od tohto momentu je objednávka záväzná. Súčasťou cenovej ponuky sú aj všeobecne obchodné podmienky.

→ ZÁLOHA

Po schválení cenovej ponuky Vám zašleme faktúru na úhradu 50 % dohodnutej ceny za návrh interiéru.

→ PRÍPRAVA ZADANIA

Ideme na to! Porozprávame sa o vašich požiadavkách, predstavách a možnostiach. Pošlete nám vaše inšpirácie a iné chýbajúce podklady. Tento rozhovor bude prebiehať online alebo osobne.

→ ZABEZPEČENIE PODKLADOV

Ak to bude potrebné resp. nedisponujete potrebnými podkladmi, vieme si osobne pozrieť priestor, ktorý chcete navrhnúť. Priestor si zameriame a vyhotovíme aj fotodokumentáciu aktuálneho stavu. Táto služba je samostatne spoplatnená a môžete si ju priobjednať v rámci návrhu vášho priestoru.

→ SCHVÁLENIE ZADANIA

Teraz už máme všetky potrebné informácie. Spracujeme detailné zadanie, ktoré bude obsahovať aj podklady a inšpirácie od vás. Keď toto zadanie schválite, začneme na návrhu pracovať.

→ 2D NÁVRH

Vypracujeme prvú verziu 2D návrhu – dispozičného riešenia priestoru. Jeho súčasťou je návrh novej dispozície s rozmiestnením jednotlivých zariaďovacích prvkov a moodboard. Prostredníctvom moodboardu vám predstavíme navrhovaný štýl nábytku, farieb a materiálov. Neukazuje konkrétne prvky, skôr celkovú atmosféru, smer v ako duchu sa bude interiér navrhovať.

2D dispozičné riešenie (ukážka)

Moodboard (ukážka)

→ ÚPRAVY 2D 

Sme pripravení zapracovať vaše pripomienky k 2D návrhu. Zapracujeme ich v 2 kolách. V prvom kole vieme robiť zásadné úpravy, v druhom riešime ladenie detailov. 

→ 3D NÁVRH

Už sme skoro vo finále. Na základe schváleného 2D návrhu vytvoríme realistické 3D vizualizácie. Vytvoríme ich v rôznych pohľadoch pre každú miestnosť. Vyzerať to môže napríklad takto:

     

→ ÚPRAVY 3D 

Aj pri 3D vizualizáciách robíme úpravy opäť v 2 kolách. V prvom kole vieme robiť zásadné úpravy, v druhom riešime ladenie detailov. Ak je potrebné realizovať ďalšie úpravy, tak to spoločne prejdeme. Je pre nás dôležité aby bol návrh dokončený v súlade s požiadavkami a k spokojnosti nášho klienta.

 

→ BONUS - 3D DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRIESTORU

Našim klientom dodávame ako bonus 3D dispozičné riešenie priestoru, pre lepšiu predstavu budúceho priestoru interiéru.

Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu plnú porozumenia a vzájomnej dôvery. Radi pre Vás zabezpečíme aj ďalšie služby a zastrašenie celej realizácie.

→ DODÁME VÁM NÁKUPNÝ ZOZNAM PRVKOV A MATERIÁLOV

Vďaka zoznamu si môžete u dodávateľov vyžiadať cenové ponuky a nakúpiť.

Výpis obsahuje:

– výpis zariaďovacích predmetov a prvkov, ako sú svietidlá, stoličky, sedačky, kusový nábytok a podobne

– rozpis použitých farieb a materiálov (tapety, farby, dekory…)

– zoznam odporúčaných a overených dodávateľov

Dodanie: 5 – 10 pracovných dní podľa rozsahu

→ VYHOTOVÍME POTREBNÚ DOKUMENTÁCIU K REALIZÁCII 

Dokumentácia zahŕňa polohopisy umiestnenia konečných vývodov podľa návrhu.

Nie každý majster dokáže z vizualizácie položiť obklady a dlažby, vyrobiť nábytok, či vyhotoviť rozvody v správnom objeme a na správnych miestach tak, aby splnil vaše očakávania v súlade s návrhom vášho interiéru.

Nenechajte žiaden priestor pre neistotu a dajte si od nás vypracovať dokumentáciu k realizácii. Vy budete presne vedieť, koľko máte objednať materiálu a majster bude vedieť presne, čo má naceniť a zrealizovať.

Rozsah dokumentácie môže obsahovať:

– výkaz výmer a plôch

– výpis prvkov a materiálov

– 2D nákres kuchyne

– dokumentáciu pre búracie a stavebné práce

– povrchové úpravy stien

– plán kladenia obkladov a dlažieb

– plán kladenia podláh

– plán rozmiestnenia a otáčania dverí 

– dokumentáciu k elektroinštalácii, vodoinštalácii, vzduchotechnike, kúreniu a chladeniu

– výkresová dokumentácia pre výrobu nábytku

Dodanie: 14 – 28 pracovných dní podľa veľkosti a zložitosti interiéru

Príklady:

ZABEZPEČÍME ROZPOČET PRE REALIZÁCIU INTERIÉRU

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre celú realizáciu, obráťte sa na nás. Vyhotovíme pre vás rozpočet, vyberieme najvhodnejších dodávateľov a zabezpečíme tie nejlepšie ceny.

1. Vyhotovenie celkového rozpočtu – vyžiadame si ponuky od dodávateľov a pripravíme pre vás komplexný rozpočet. Každý z našich klientov má možnosť nakupovať tovary od našich dodávateľov za naše špeciálne podmienky, ktoré sme získali vďaka objemu našich realizácii a rokmi spolupráce s našimi partnermi.

2. Výber materiálov a farieb – pripravíme vzorky materiálov, farieb, tapiet a prvkov a spolu si odsúhlasíme finálny výber

3. Objednávky tovarov a služieb – po odsúhlasení rozpočtu pripravíme objednávky u dodávateľov a potvrdíme platobné a dodacie podmienky

DOHLIADNEME NA CELÚ REALIZÁCIU

Ak sa rozhodnete pre realizáciu s nami, dohliadneme na celú realizáciu aby ste vedeli, že dodávatelia dodajú všetko v čo najlepšej kvalite a za čo najkratší čas.

1. Harmonogram priebehu realizácie – stanovíme začiatok a dokončenie realizácie ako aj jednotlivý priebeh postupnosti krokov dodávok tovarov a služieb.

2. Kontrola realizácie –  realizujeme kontrolu priebežne počas celej doby realizácie, zabezpečujeme dodanie tovarov a prác v kvalite a v rozsahu podľa jednotlivých objednávok. Počas celej realizácie informujeme našich klientov o jej priebehu a v prípade vzniknutých závad navrhujeme tie najvhodnejšie riešenia.

6. Preberanie prác a tovarov  – naši klienti sa na nás môžu spoľahnúť, pretože dodanie jednotlivých prác a tovarov u dodávateľov vždy overejeme. (KVALITA, TERMÍNY, FINANČNÉ POŽIADAVKY)

Pre dohľad nad realizáciou využívame tie najmodernejšie technológie a kamerové systémy.

POĎME SPOLU VYTVORIŤ VÁŠ KRÁSNY DOMOV

Ste jedineční. Preto si individuálny prístup a profesionálne služby.

Zabezpečíme Vám návrh a realizáciu vášho bývania, po ktorom túžite.