VAŠA CESTA K NOVÉMU INTERIÉRU

AKO PRACUJEME V KLUBE BÝVANIA?

Prečítajte si, ako to vyzerá, keď sa spolu pustíme do dizajnovania vášho nového interiéru.

→ PRVÝ KONTAKT

Dajte nám o sebe vedieť cez žiadosť o cenovú ponuku. Ak to bude potrebné, kontaktujeme vás kvôli detailnejším informáciám. Potom vám pošleme cenovú ponuku na e-mail.

→ POTVRDENIE OBJEDNÁVKY

Ak s cenovou ponukou súhlasíte, potvrdíte nám ju e-mailom. Od tohto momentu je objednávka záväzná. Súčasťou cenovej ponuky sú aj všeobecne obchodné podmienky.

→ ZÁLOHA

Pošlete nám fakturačné údaje a my vám vystavíme faktúru na úhradu 50 % dohodnutej ceny za návrh interiéru.

→ PRÍPRAVA ZADANIA

Ideme na to! Porozprávame sa o vašich požiadavkách, predstavách a možnostiach. Pošlete nám vaše inšpirácie a iné chýbajúce podklady. Tento rozhovor bude prebiehať online.

→ ZABEZPEČENIE PODKLADOV

Ak to bude potrebné resp. nedisponujete potrebnými podkladmi, vieme si osobne pozrieť priestor, ktorý chcete navrhnúť. Priestor si zameriame a vyhotovíme aj fotodokumentáciu aktuálneho stavu. Táto služba je samostatne spoplatnená a môžete si ju priobjednať v rámci návrhu vášho priestoru.

→ SCHVÁLENIE ZADANIA

Teraz už máme všetky potrebné informácie. Spracujeme detailné zadanie, ktoré bude obsahovať aj fotografie aktuálneho stavu, podklady a inšpirácie od vás. Keď toto zadanie schválite, začneme na návrhu pracovať.

→ 2D NÁVRH

Architekt vypracuje prvú verziu 2D návrhu. Jeho súčasťou je návrh novej dispozície s rozmiestnením prvkov a zariadenia a Moodboard. Prostredníctvom Moodboardu vám predstavíme navrhovaný štýl nábytku, farieb a materiálov. Neukazuje konkrétne prvky, skôr celkovú atmosféru a smer, v ktorom sa bude architekt s dizajnérom pohybovať.

2D dispozičné riešenie (ukážka)

Moodboard (ukážka)

→ ÚPRAVY 2D 

Sme pripravení zapracovať vaše pripomienky k 2D návrhu, ktoré nám zašlete e-mailom po dodaní prvej verzie návrhu. Vaše pripomienky zapracujeme v 2 kolách. V prvom kole vieme robiť zásadné úpravy, v druhom riešime ladenie detailov. 

→ 3D NÁVRH

Už sme skoro vo finále. Na základe schváleného 2D návrhu vytvoríme realistické 3D vizualizácie. Vytvoríme ich v rôznych pohľadoch pre každú miestnosť. Vyzerať to môže napríklad takto.

→ DRUHÁ FAKTÚRA

Spolu s dodaním prvých 3D vizualizácii vám pošleme aj faktúru na zvyšnú časť ceny za návrh interiéru.

→ ÚPRAVY 3D 

Aj pri 3D vizualizáciách robíme úpravy opäť v 2 kolách. V prvom kole vieme robiť zásadné úpravy, v druhom riešime ladenie detailov.

→ SPÔSOB KOMUNIKÁCIE

Budeme s vami komunikovať primárne online. Prvotný kontakt k vypracovaniu zadania prebieha prostredníctvom video-rozhovoru. Pre pripomienkovanie návrhu prioritne využívame e-mailovú komunikáciu. Radi sa s vami stretneme aj osobne, táto služba je však samostatne spoplatnená hodinovou sadzbou, prípade nákladmi na dopravu.

Ak máte záujem, môžeme vám pomôcť aj s ďalšími krokmi realizácie krásneho bývania, ktoré si môžete objednať v Klube bývania pre realizáciu vášho interiéru.

→ DODÁME VÁM NÁKUPNÝ ZOZNAM PRVKOV A MATERIÁLOV

Vďaka zoznamu si môžete u rôznych dodávateľov vyžiadať cenové ponuky a nakúpiť.

Výpis obsahuje:

– výpis zariaďovacích predmetov a prvkov, ako sú svietidlá, stoličky, sedačky, kusový nábytok a podobne

– rozpis použitých farieb a materiálov (tapety, farby, dekory…)

– zoznam odporúčaných a overených dodávateľov

Dodanie: 7 – 10 pracovných dní podľa rozsahu

→ VYHOTOVÍME VÁM 2D NÁKRES KUCHYNE

Takýto nákres vám uľahčí plánovanie aj realizáciu novej kuchyne. Obsahuje presné rozmiestnenie vývodov vody, kanalizácie a elektroinštalácie. Slúži tiež ako šikovný podklad pre spracovanie cenovej ponuky kuchynskej linky.

Dodanie: 5 – 10 pracovných dní podľa veľkosti a zložitosti

→ VYTVORÍME PLÁN KLADENIA OBKLADOV A DLAŽIEB

Nie každý majster dokáže z vizualizácie položiť obklady a dlažby tak, aby splnil vysoké očakávania návrhu architekta. Nenechajte žiaden priestor pre neistotu a dajte si od nás vypracovať plán ich kladenia. Vy budete presne vedieť, koľko máte objednať materiálu a majster nemusí hádať, kde má začať obkladať, ani kde nainštaluje batérie.

Dodanie: 7 – 12 pracovných dní podľa veľkostí a počtu miestností

→ VYTVORÍME VÁM SAMOSTATNÚ VÝKRESOVÚ DOKUMENTÁCIU PRE VÝROBU NÁBYTKU 

Ak chcete, aby nábytok vyzeral rovnako ako na vizualizácii, vyberte si šikovného stolára a nechajte si u nás vypracovať výkresy pre výrobu nábytku. Získané cenové ponuky budú vďaka nim presné a komplexné.

Dodanie: 10 – 21 pracovných dní podľa rozsahu

→ VYHOTOVÍME KOMPLETNÚ DOKUMENTÁCIU K REALIZÁCII 

Dokumentácia zahŕňa polohopisy umiestnenia konečných vývodov podľa návrhu. Ocenia ju hlavne odborníci pri rekonštrukcii alebo úprave rozvodov.

Dokumentácia k realizácii zahŕňa aj:

– výkaz výmer a plôch

– výpis prvkov a materiálov

– 2D nákres kuchyne

– dokumentáciu pre búracie a stavebné práce

– povrchové úpravy stien

– plán kladenia obkladov a dlažieb

– plán kladenia podláh

– plán rozmiestnenia a otáčania dverí 

– dokumentáciu k elektroinštalácii, vodoinštalácii, vzduchotechnike, kúreniu a chladeniu

– výkresová dokumentácia pre výrobu nábytku

Dodanie: 14 – 28 pracovných dní podľa veľkosti a zložitosti interiéru

ZABEZPEČÍME REALIZÁCIU INTERIÉRU

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre celú realizáciu, obráťte sa na nás. Ak to vieme v danej lokalite zabezpečiť s našimi dodávateľmi, radi na ňu dohliadneme.

Ponúkame vám komplexný servis:

1. Spracovanie celkového rozpočtu – vyžiadame si ponuky od dodávateľov a pripravíme pre vás komplexný rozpočet. Pre tento krok je potrebné mať vypracovanú dokumentáciu pre realizáciu.

Dodanie: 10 – 20 pracovných dní

2. Výber materiálov a farieb – pripravíme vzorky materiálov, farieb, tapiet a prvkov a spolu si odsúhlasíme finálny výber

Dodanie: 5 – 12 pracovných dní

3. Objednávky realizácie – po úhrade zálohy u dodávateľov vyhotovíme podrobný harmonogram realizácie

Dodanie: 5 – 10 pracovných dní

4. Realizácia – zabezpečujeme dohľad nad jednotlivými krokmi aj kvalitou dodaných tovarov a prác. Preberáme tovar od dopravcov a preverujeme ich nepoškodenosť. 

Dodanie: 3 – 6 mesiacov

5. Kontrola –  realizujeme kontrolu priebežne a v prípade potreby hľadáme riešenie vzniknutých nedostatkov pred finálnym odovzdaním realizácie

6. Finalizácia  – spoločne s vami preberieme realizáciu vášho nového krásneho bývania

POĎME SPOLU VYTVORIŤ VÁŠ KRÁSNY DOMOV

Ste jedineční. Preto si zaslúžite originálne bývanie.

Budeme veľmi radi, ak si náš skúsený tím vyberiete pre návrh nového interiéru. Ušijeme vám ho na mieru podľa vašich požiadaviek aj preferovaného štýlu.